کد مطلب: 172712
گزارش تصويري/ اعزام 300 دانش آموز خواهر اردلي به کربلاي ايران
تاریخ انتشار : 1396/12/13
نمایش : 1733
300نفر از دانش آموزان دختر مقطع دوم دبيرستان شهرستان اردل در قالب اردوهاي راهيان نور به مناطق عملياتي جنوب اعزام شدند.
به گزارش هفت چشمه، کاروان اردويي راهيان نور دختر مقطع دوم دبيرستان شهرستان  اردل در قالب 7 دستگاه اتوبوس و به مناطق جنوب کشور اعزام مي شوند.

هوشنگ جمشيدي فرمانده سپاه ناحيه شهرستان اردل در حاشيه آئين بدرقه اعزام کاروان راهيان نور بسيج دانش‌آموزي که با حضور برخي مسئولان شهرستاني در اموزش و پرورش شهرستان اردل  برگزار شددر گفت و گو با خبر نگار هفت چشمه گفت: 300 نفر از دانش آموزان بسيجي خواهر شهرستان اردل در قالب 7 اتوبوس کاروان راهيان نور بسيج دانش آموزي به مدت سه روز به مناطق عملياتي جنوب کشور اعزام شدند .
 
جمشيدي اظهار کرد:مناطق عملياتي قدم گاه و محل عروج شهداست، شهدايي که در راه خدا و براي دفاع از اسلام رفتند و پيرو راستين امام حسين (ع) بودند و انشالله دانش آموزان با حضور در زيارتگاه شهداء بهره کافي را کسب نمايند.

 وي هدف از اعزام راهيان نور بسيج دانش‌آموزي به مناطق عملياتي جنوب کشور را آشنا کردن نسل جوان بسيج دانش‌آموزي با ارزش‌هاي هشت سال دفاع مقدس و تجديد پيمان با آرمان‌هاي شهداي انقلاب اسلامي و تجديد پيمان با فرامين مقام معظم رهبري و آشنايي دانش‌اموزان با فرهنگ ايثار و شهادت در راستاي مبارزه با تهديدان نرم دشمن دانست.

انتهاي پيام/570ه
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
بخش های سایت
 
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif

پیوندها
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/emam3.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/leader.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/president.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/jahanbin.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/dana.jpg