کد مطلب: 172589
شکست هندباليست‌هاي ايراني مقابل عربستان/روياي جهاني شدن به خطر افتاد
تاریخ انتشار : 1396/11/02 11:34:28
نمایش : 667
تيم ملي هندبال کشورمان در نخستين بازي مرحله دوم رقابت‌هاي قهرماني آسيا مغلوب عربستان شد.
به گزارش هفت چشمه، تيم ملي هندبال کشورمان امروز در نخستين بازي مرحله دوم رقابت‌هاي قهرماني آسيا به مصاف عربستان رفت. اين بازي از ساعت ۹ و ۳۰ دقيقه به وقت تهران آغاز شد. 2 تيم بازي را بسيار نزديک آغاز کردند و در نيمه نخست اين ديدار اختلاف امتياز کمي ميان تيم ها  وجود داشت و در نهايت اين عربستان بود که موفق شد با يک  امتياز اختلاف و با نتيجه ۱۲ بر ۱۱ در نيمه نخست اين ديدار برنده باشد. در نيمه دوم اين ديدار، اما عربستان به مراتب بازي بهتري را به نمايش گذاشت. آن‌ها در اين نيمه در حمله بسيار موفق عمل کردند و بدون اشتباه ظاهر شدند. بر خلاف آن ها، اما بازيکنان کشورمان در حمله دقت کافي را نداشتند تا همه توپ هايشان را تبديل به گل کنند.

تيم ملي کشورمان همچنين از نظم کافي برخوردار نبود به طوري که چند مرتبه بازيکنان تيم ملي کشورمان از زمين اخراج شدند. در پايان اين نيمه، اما فاصله 2 تيم بسيار زياد‌تر شد و در نهايت اين عربستان بود که موفق شد با نتيجه ۲۶ بر ۲۳ تيم ملي هندبال کشورمان را شکست دهد.

هندباليست‌هاي کشورمان پيش از اين و در مرحله نخست اين رقابت‌ها توانسته بودند تيم‌هاي ازبکستان و ژاپن را شکست دهند. آن‌ها حالا براي آن که بتوانند به جمع ۴ تيم برتر مسابقات برسند بايد برابر کره جنوبي ميزبان و عمان به برتري برسند.

منبع:باشگاه خبرنگاران

انتهاي پيام/

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
بخش های سایت
 
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif

پیوندها
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/emam3.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/leader.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/president.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/jahanbin.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/dana.jpg