حدیث موضوعی
آخرین اخبار
کد مطلب: 172529
نفر دوم دولت آمريکا ضمن حمايت از آشوب‌ها در ايران، خواستار مقابله با سپاه پاسداران شد
تاریخ انتشار : 1396/10/13 12:39:28
نمایش : 632
«مايک پنس» معاون رئيس‌جمهور آمريکا در ادامه اعلام حمايت‌هاي مقامات اين کشور از برخي آشوب‌هاي اخير در ايران، خواستار مقابله با سپاه پاسداران انقلاب اسلامي شد.

به گزارش هفت چشمه به نقل از فارس، در ادامه اظهارنظرهاي آمريکايي‌ها درباره حمايت‌ از آشوب‌هاي اخير در برخي شهرهاي ايران، حالا نفر دوم دولت آمريکا خواستار مقابله با سپاه پاسداران شده است.

منابعي در دولت آمريکا مي‌گويند واشنگتن در حال تهيه اقداماتي براي حمايت از آشوب‌گران و تخريب‌گران در ايران براي تبديل آن به فرصتي جهت تغيير حکومت اين کشور است.

مقاماتي از کاخ سفيد به پايگاه «فري‌بيکن» گفتند دولت آمريکا معتقد است اکنون فرصت خوبي براي حمايت و تقويت اين اعتراضات جهت گسترده‌تر کردن آن است.

طبق اين گزارش، ترامپ و معاونش «مايک پنس» قويا در تلاش هستند تا اجازه ندهند مانند دوره «باراک اوباما» اغتشاشگران و آشوبگران در ايران راه به جايي نبرند(جزئيات بيشتر).

اين خبر در حالي منتشر شده که روز سه شنبه(ديروز)، سخنگوي پنس ضمن اعلام حمايت معاون رئيس‌جمهور آمريکا از آشوب‌هاي اخير در ايران، به سابقه حمايت او از فتنه 1388 هم اشاره کرد.

حالا خود معاون رئيس‌جمهور آمريکا که پيشتر هم علنا از آشوب‌ها در ايران حمايت کرده بود، ضمن تکرار حمايتش از آشوبگران، خواستار مقابله با سپاه پاسداران انقلاب اسلامي شد.

نفر دوم دولت آمريکا، آشوبگران را «مردم ايران» خواند و خواستار مقابله با سپاه پاسداران شده است.

پنس در توئيتر خود نوشت: «ما به اين نياز داريم که آزادي دوستان در همه جا(همه جهان) در کنار مردم ايران و عليه سپاه پاسداران انقلاب اسلامي بايستند».

وي همچنين ادعاهاي بي اساس آمريکايي‌ها درباره حمايت ايران از تروريسم در منطقه را تکرار کرد. 

انتهاي پيام/

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
بخش های سایت
 
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif

پیوندها
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/emam3.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/leader.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/president.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/jahanbin.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/dana.jpg