کد مطلب: 172372
با مخترعين ايراني؛
توليد خميردندان‌ گياهي با حذف مواد شيميايي سرطان‌زا
تاریخ انتشار : 1396/08/29 11:54:34
نمایش : 642
يکي از شرکت‌هاي دانش بنيان موفق به توليد خميردندان گياهي شده است که هيچ عارضه‌اي ندارد و از بروز سرطان جلوگيري مي‌کند.

به گزارش هفت چشمه، شرکت‌هاي دانش بنيان از اهميت بسيار زيادي در کشور برخوردار هستند و با اختراعات روزمره جوانان نخبه در اين شرکت‌ها و همچنين به واسطه طرح‌هاي هاي مبتني بر دانش باعث رشد و پيشرفت کشور مي‌شوند.

باشگاه خبرنگاران جوان؛ در نظر دارد به معرفي محصولات دانش بنيان بپردازد که توسط محققين اين شرکت‌ها توليد شده است.

 يکي از شرکت‌هاي دانش بنيان موفق به توليد دارو‌هاي گياهي دانش بنيان شده است که مواد شيميايي بسيار کمي دارد.


مدير اين شرکت دانش بنيان با اشاره به اين موضوع که دارو‌هاي توليد شده، گياهي هستند؛ اظهار کرد: شايد در برخي از آن‌ها مواد شيميايي به کار رفته باشد، اما ترکيبات شيميايي آن بسيار کم است و مبناي کلي اين دارو‌ها را مواد گياهي تشکيل مي‌دهد.


وي با بيان اين موضوع که خط توليد اين شرکت در زمينه توليد دارو بسيار وسيع است، معرفي محصولات آن پرداخت و گفت: داروي ضد عفوني کننده حلق و دهان درجه ۱ و ۲ و ۳، داروي درمان همروئيد، کاهنده فشار و چربي خون که از سکته‌هاي شبانه جلوگيري مي‌کند، داروي درمان سوزش پاي نوزاد از جمله دارو‌هاي گياهي هستند که اين شرکت به توليد آن مي‌پردازد.

برطرف کردن  آبسه دندان در يک روز

مدير اين شرکت ادامه داد: در تمامي خميردندان‌ها ماده‌اي تحت عنوان سولفات وجود دارد که اين ماده در بلند مادت سبب بروز سرطان در افراد مي‌شود، اما شرکت ما موفق به توليد خميردندان کاملا گياهي شده است که مواد مضر و سرطان‌زا ندارد.


وي در خصوص محصول ضد عفوني کننده دهان و دندان که اين شرکت آن‌را توليد کرده است، توضيح داد: گاهي اوقات فرد با آبسه لثه مواجه مي‌شود در اين زمان دندانپزشک براي او قرص‌هاي شيميايي را تجويز مي‌کند که روند درمان بوسيله اين داروها چند روزي طول مي‌کشد، اما با داروي گياهي توليد شرکت ما اين عارضه ظرف مدت ۲۴ ساعت بر طرف خواهد شد.

 مدير اين شرکت دانش بنيان ادامه داد: بسيار‌ي از مواد ضد عفوني کننده دهان و حلق در مدت زمان بسيار کوتاه از بين مي‌روند و تاثير خود را از دست مي‌دهند براي رفع اين موضوع قرص گياهي توليد شده است که با طعم و رايحه بسيار خوب به مدت ۱۲ ساعت در بالاي لثه قرار مي‌گيرد و در اين مدت به طور دائم محيط حلق و دهان را ضد عفوني مي‌کند.

وي در خصوص دارو‌هاي توليد شده ديگر يادآور شد: کاهنده فشار و چربي خون بالا، تقويت کننده مو و حذف جانبي شامپو و داروي جلوگيري از ريزش مو و ابرو از جمله دارو‌هاي گياهي ديگري هستند که شرکت ما آن‌ها را توليد مي‌کند.

منبع:باشگاه خبرنگاران

انتهاي پيام/

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
بخش های سایت
 
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif

پیوندها
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/emam3.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/leader.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/president.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/jahanbin.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/dana.jpg