حدیث موضوعی
آخرین اخبار
چندرسانه ای
کد مطلب: 171369
سردار نقدي:
کساني که در مورد هسته اي در ذهن مردم ترديد به وجود آوردند معذرت خواهي کنند
تاریخ انتشار : 1395/10/21 10:21:48
نمایش : 496
معاون فرهنگي و اجتماعي سپاه پاسداران انقلاب اسلامي تاکيد کرد: اگر زماني ترديد کرديم چرا ولايت‌ فقيه تصميم به انجام مذاکره گرفتند، از مسير شهدا فاصله گرفته‌ايم.

 

به گزارش هفت چشمه به نقل از شبکه اطلاع رساني راه دانا؛ سردار محمدرضا نقدي شامگاه دوشنبه در مراسم بزرگداشت پنجمين سالگرد شهادت شهيد مصطفي احمدي‌روشن در حسينيه امام خميني (ره) شهر همدان، تصريح کرد: انرژي هسته‌اي مسيري بود که انتخاب کرديم اما برخي گمان مي‌کنند اگر از مواضع خود در انرژي هسته‌اي کوتاه بياييم معيشت مردم بهبود مي‌يابد؛ بنابراين ولي‌فقيه اندکي در مسير، دستور توقف مي‌دهند تا اين افراد هم به قافله برسند و دوباره مسير را پي بگيريم.

وي با بيان اينکه نرمش قهرمانانه براي پايان‌دادن به ترديدها بود، تصريح کرد: اين توقف براي اين بود که همه به مسير بپيوندند و به اين ترتيب نهضت را ادامه دهيم و انقلاب را به دست صاحب اصلي آن برسانيم.

معاون سپاه اينکه براي انسان سفيه هم مشخص شد آمريکا هرگز قابل اعتماد نيست و از مواضع استکباري خود کوتاه نمي‌آيد، اظهار کرد: افرادي که سخن از برداشته‌شدن تحريم‌ها با توقف فعاليت‌هاي هسته‌اي به ميان مي‌آوردند، اکنون بايد شرمنده باشند و از مردم عذرخواهي کنند که در ذهن مردم ترديد ايجاد کردند.

وي با بيان اينکه از زمان آغاز مذاکرات هسته‌اي، آمريکا به طور ميانگين ماهي يک قانون عليه کشورمان به تصويب رسانده است، تأکيد کرد: امروز همه متوجه شده‌اند که آمريکا به قول‌ خود متعهد نيست؛ به طوري که عملکرد آمريکا اين‌گونه جلوه مي‌کند که کنگره تنها براي تصويب قانون عليه ايران ايجاد شده است.

نقدي خاطرنشان کرد: دشمنان ماجراهايي رواني را براي خسته‌کردن مردم از انقلاب و القاي شکست انقلاب درست مي‌کنند، هرچند خوشبختانه تا کنون ناکام مانده‌اند.

وي با تأکيد بر عدم توجه به يأس‌هايي که توسط دشمنان در جامعه ما پراکنده مي‌شود، تصريح کرد: امروز بايد موفقيت‌ها و پيروزي‌هاي انقلاب را در گوشه و کنار مانند حلب ديد و مأيوس نشد.

نقدي با بيان اينکه خداوند همواره پشتيبان انقلاب اسلامي بوده است، يادآور شد: مردم ايران همواره با اخلاص، راه خدا و خواسته‌هاي او را دنبال کرده‌اند و پس از پشت سر گذاشتن سختي‌هاي بسيار امروز به پيروزي‌هاي بزرگي دست يافته‌اند.

رئيس سابق سازمان بسيج مستضعفين در ادامه با اشاره به حضور يک تيم از آمريکاي لاتين براي يادگيري کارکرد بسيج در ايران اظهار کرد: اين افراد قرآن آموخته بودند و به علت ايستادگي و موفقيت‌هاي جمهوري اسلامي ايران، اسلام و پيامبر (ص) را پذيرفتند و ايستادگي ملت ايران در مقابل آمريکا را ستايش مي‌کردند.

نقدي در بخش ديگري از سخنانش شهدا را بالاترين اسوه‌هاي انسانيت دانست چرا که شهدا حقيقت هستي را دريافته و مسير درست زندگي را برگزيدند و به راهنماي همه انسان‌ها بدل شدند.

وي گفت: شهدا در غبار و فضاي مه‌آلود راه صحيح را برگزيدند و به بالاترين قله‌هاي انسانيت دست يافتند چرا که بالاترين نقطه خوبي شهادت در راه خداست.

معاون فرهنگي سپاه پاسداران انقلاب اسلامي همچنين به وصيت‌نامه شهيد احمدي‌روشن اشاره کرد و افزود: شهيد احمدي‌روشن اعلام مي‌کند روي از مخالفان انقلاب و ولي‌فقيه برمي‌گرداند و شکرگزار زندگي در لواي حکومت اسلامي است و توصيه مي‌کند نسبت به آمريکا و خدشه وارد کردن به جايگاه ولي‌فقيه هوشيار باشيم به طوريکه هشت سال در مقابل دنيا از کشور و دين خود دفاع کرديم و جوانان بسياري نيز شهيد، جانباز و يا اسير شدند اما وقتي ولي‌فقيه از پذيرش قطعنامه سخن گفتند، هيچ فردي خواستار ادامه جنگ نبود و اين يعني ولايتمداري.

وي با بيان اينکه براي رسيدن به انرژي هسته‌اي بهترين سرمايه‌هاي کشور چون شهيدان شهرياري و احمدي‌روشن را که هنوز به درستي نشناخته‌ايم، تقديم کرديم، خاطرنشان کرد: اگر زماني ترديد کرديم چرا ولايت‌فقيه تصميم به انجام مذاکره گرفتند، از مسير شهدا فاصله گرفته‌ايم.

نقدي با تأکيد بر اينکه همواره بايد به سخنان ولي‌فقيه گوش سپرد، عنوان کرد: در فرمايشات ولي‌فقيه نبايد ترديد کرد چرا که هدف، رسيدن به اهداف متعالي است و امکان دارد در راه، شيوه‌هاي مختلفي به‌کار گرفته شود.

انتهاي پيام/ط

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
بخش های سایت
 
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif

fff
پیوندها
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/emam3.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/leader.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/president.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/jahanbin.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/dana.jpg