حدیث موضوعی
آخرین اخبار
چندرسانه ای
کد مطلب: 171355
جزئيات بيشتر درباره عامل تيراندازي فرودگاه فلوريدا/ «نبرد اجباري براي داعش به دستور سيا»
تاریخ انتشار : 1395/10/18
نمایش : 381
عامل تيراندازي در فرودگاه ايالت فلوريدا زماني به اف‌بي‌آي گفته بود که او به دستور سازمان سيا مجبور به جنگ براي داعش است.
 

به گزارش هفت چشمه به نقل از  فارس، «استبان سانتياگو»، فرد مسلح 26 ساله‌اي که 5 نفر را در فرودگاه «فورت لادرداله» به ضرب گلوله به قتل رساند، زماني ادعا کرده که سازمان سيا او را مجبور به پيوستن به داعش کرده است. 

طبق گزارش شبکه خبري ان‌بي‌سي نيوز وي چند وقت پيش با مراجه به دفتر اف‌بي‌آي در شهر «انکوريج» در ايالت آلاسکاي آمريکا اين ادعا را مطرح کرده است. وي همچنين گفته که دولت کنترل ذهن وي را در اختيار گرفته و او را مجبور به تماشاي فيلم‌هاي داعش کرده است. 

مقام‌هاي انتظامي به رسانه‌هاي آمريکا گفته‌اند وي به دليل ابتلا به اختلالات رواني و شنيدن صداهاي مبهم تحت درمان قرار داشته است. آنها همچنين با بيان اينکه «سانتياگو» به تنهايي اين تيراندازي را انجام داده، احتمال تروريستي بودن آن را رد کرده‌اند.  

خويشاوندان «سانتياگو» هم موضوع بيماري وي را تأييد کرده‌اند. 

گزارش‌هاي اوليه رسانه‌هاي آمريکا ادعا مي‌کردند که او با يکي از پروازهاي کانادا وارد فرودگاه «فورت لادرداله» شده است. با وجود اين، کانادا اين گزارش‌ها را رد کرد. 

اطلاعات بعدي نشان داد که وي پنجشنبه شب از «انکوريج» به سمت «ميناپوليس» و سپس روز جمعه از فرودگاه اين شهر به فرودگاه «فورت لادرداله» پرواز کرده است. وي بعد از تحويل چمدانش در اين فرودگاه، در بخش تحويل بار شروع به تيراندازي کرده است.  

انتهاي پيام/ * 

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
بخش های سایت
 
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif

fff
پیوندها
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/emam3.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/leader.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/president.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/jahanbin.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/dana.jpg