حدیث موضوعی
آخرین اخبار
چندرسانه ای
کد مطلب: 171347
معاون استاندار چهارمحال و بختياري:
۲ خانه هلال احمر در چهارمحال و بختياري راه‌اندازي مي‌شود
تاریخ انتشار : 1395/10/14 13:51:09
نمایش : 466
معاون هماهنگي امور عمراني استاندار چهارمحال و بختياري گفت: تا پايان دي ماه ۲ خانه هلال احمر در استان راه‌اندازي مي‌شود.

به گزارش هفت چشمه به نقل از تسنيم، گودرز اميري ظهر امروز در ستاد هماهنگي خدمات سفر استان اظهار داشت: به منظور خدمت‌رساني بيشتر به مسافران در شهرستان‌هاي بن و سامان تا پايان دي ماه 2 خانه هلال احمر در اين شهرستان‌ها راه‌اندازي مي‌شود همچنين به منظور احداث ساختمان هلال احمر در اين 2 شهرستان فرمانداران بايد تا پايان امروز 2 قطعه زمين تحويل جمعيت هلال احمر استان نمايند.

وي با اشاره به لزوم نظارت بر نحوه خدمات‌رساني مراکز درماني شبانه‌روزي، داروخانه‌ها و اورژانس در ايام تعطيلات، افزود: لازم است امسال کمبود پايگاه‌هاي امداد و نجات در سطح استان جبران و به تعداد اين پايگاه‌ها براي ارائه خدمت بهتر افزوده شود.

معاون هماهنگي امور عمراني استاندار چهارمحال و بختياري با تاکيد بر کشيک صنوف مختلف در ايام نوروز 96، خاطرنشان کرد: لازم است مسئولان مرتبط به منظور جلوگيري از بروز هرگونه نارضايتي در جامعه نظارت کافي بر تامين کالا و خدمات مورد نياز مردم و مسافران در ايام تعطيل و در جاهايي که ازدحام جمعيت وجود دارد را داشته باشند.

اميري خواهان نظارت جدي مسئولان متولي بر سلامت و نحوه توزيع محصولات غذايي شد و بيان کرد: به منظور افزايش رضايتمندي مسافران بايد نظارت کافي بر نحوه عملکرد مجتمع‌هاي بين‌راهي در خصوص مواد غذايي، مسائل بهداشتي و خدماتي آن‌ها وجود داشته باشد.

وي با بيان اينکه برنامه‌هاي فرهنگي بايد با هماهنگي دستگاه‌هاي ذيربط و رعايت مسائل اسلامي و قانوني انجام شود، تصريح کرد: ايام نوروز مي‌تواند به واسطه حضور مسافران فرصتي براي جذب سرمايه‌گذاران باشد از همين‌رو لازم است همراه با بسته‌هاي گردشگري بسته‌هاي سرمايه‌گذاري نيز در اختيار مسافران قرار داده شود.

معاون هماهنگي امور عمراني استاندار چهارمحال و بختياري با تاکيد بر تکريم و پاسخگويي ارباب رجوع در ايام تعطيلات و نوروز به ويژه در دستگاه‌هاي خدمت‌رسان مثل آب، برق و گاز، ادامه داد: همه دستگاه‌ها و کميته‌هاي ستاد هماهنگي سفر بايد جلسات خود را به موقع تشکيل دهند و کارهاي انجام شده را مستندسازي کنند چرا که همان‌گونه که شهرها و کميته‌هاي برتر در اين زمينه تجليل مي‌شوند استان‌هاي برتر نيز در سطح ملي معرفي مي‌شوند.

انتهاي پيام/

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
بخش های سایت
 
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif

fff
پیوندها
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/emam3.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/leader.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/president.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/jahanbin.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/dana.jpg