حدیث موضوعی
آخرین اخبار
چندرسانه ای
کد مطلب: 171346
هفت چشمه گزارش مي دهد:
کوچه هاي دردمند اردل نيازمند درماني اساسي
تاریخ انتشار : 1395/10/14
نمایش : 1255
شهروندان اردلي نگاه خير مسئولين شهري را در ساماندهي کوچه ها مي خواهند.به گزارش هفت چشمه، از آنجايي که يکي از شاخصه هايي که شهر را از ساير مناطق و روستا متمايز مي سازد رسيدگي و آسفالت و يکدست کردن معابر و خيابا ن ها و کوچه ها مي باشد لازم است که مجموعه شهرداري و شوراي شهر  اردل اقدامات جدي تري در اين خصوص انجام دهند.

 در پي تماس چند شهروند اردلي مبني بر وضعيت نامناسب کوچه ها با پايگاه خبري تحليلي هفت چشمه ، اظهار نارضايتي اهالي محل را اعلام کرد.
 


 
 کوچه هايي در اردل است که با وضعيت نامناسب آن باعث ايجاد نارضايتي براي اهالي محل شده است به طوري که با توجه به آنکه شهرداري هيچ اقدامي براي بهسازي آن نمي کند خواستار رسانه اي شدن اين مشکل شدند.

در اغلب معابر شهر از خيابان اصلي گرفته تا ورودي شهرک ها و کوچه هاي شهر  که نگاه مي کني آسفالت هاي چهل تکه و وصله شده اي را مي بيني و وقتي در حال رانندگي هستي  به اين توجه مي کني  که در چاله نيفتي.

وجود اين چاله چوله ها در تابستان و زمستان مشکلات خاص خود را دارد ، معابري که به تازگي روکش شده پر از ناهمواري و پستي وبلندي شده و اين به دليل غير استاندار بودن کار است.

اين چاله ها و قسمت هاي خاکي و پارگي هاي آسفالت باعث شده تا خودرو ها در رفت و آمد خود در شهر دچار مشکل شوند و گاها با عبور از اين معابر صدمات و آسيب هاي جدي به خودرو هاي شهروندان وارد شود که نارضايتي آن ها به ويژه خودرو داران را از اين وضعيت به همراه داشته است.

از طرفي ترميم غير اصولي و غير استاندارد حفاري شرکت گاز ، مخابرات ، آب وفاضلاب که ظاهرا هرگز پاياني هم براي اينجور عمليات ها تعريف نشده است ، خود مشکل مضاعفي ديگر است.

اميدواريم تا راننده اي بدليل اختلاف سطح و چاله چوله شهر خلاف جهت تغيير مسير نداده و با عابران پياده رو و ساير خودروها تصادف نکرده و خانواده اي داغدار و سياه پوش نشده است اعضاي محترم شوراي شهر وشهردار اردل با آسفالتي با کيفت برتر و بهتر هرچه سريعتر به فکر لکه گيري و آسفالت خيابان ها و معابر شهري باشند.

انتهاي پيام/570ه
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
بخش های سایت
 
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif

fff
پیوندها
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/emam3.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/leader.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/president.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/jahanbin.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/dana.jpg