حدیث موضوعی
آخرین اخبار
چندرسانه ای
کد مطلب: 171345
در جمع استانداران مطرح شد
توصيه انتخاباتي امام خامنه‌اي به وزير کشور/ همچون دوره‌هاي گذشته انتخابات در سلامت،‌ امنيت و با رعايت کامل قانون برگزار شود
تاریخ انتشار : 1395/10/14
نمایش : 438
وزير کشور با اشاره به بيانات رهبر معظم انقلاب در خصوص برگزاري انتخابات گفت : در ملاقاتي که با ايشان داشتم رهبر معظم انقلاب فرمودند تلاش کنيد همچون دوره هاي گذشته انتخابات در سلامت،‌ امنيت و با رعايت کامل قانون و البته با مشارکت بالاي مردم برگزار شود.
 

به گزارش هفت چشمه به نقل از پايگاه اطلاع رساني وزارت کشور، عبدالرضا رحماني فضلي عصر ديروز – دوشنبه – در جلسه جمع بندي نشست استانداران تصريح کرد: اصل انتخابات براي ما افتخار بزرگي بشمار مي آيد، بنابراين بايد تلاش کنيم تا اميد، ‌شور و نشاط در مردم از بين نرود و انتخابات در فضاي رقابتي سالم برگزار شود.
وي با اشاره به بيانات رهبر معظم انقلاب در خصوص برگزاري انتخابات نيز اظهار داشت: در ملاقاتي که با ايشان داشتم رهبر معظم انقلاب فرمودند تلاش کنيد همچون دوره هاي گذشته انتخابات در سلامت،‌ امنيت و با رعايت کامل قانون و البته با مشارکت بالاي مردم برگزار شود.
وزير کشور همچنين براستمرار تامين امنيت در کشور تاکيد کرد و اظهار داشت: در شرايط کنوني،‌ امنيت کشورمان در منطقه مثال زدني است و شرايط مطلوبي در کشور حاکم است.
وي با بيان اينکه تامين امنيت پيش نياز اصلي هر جامعه اي محسوب مي شود، گفت: همه استانداران بايد با تدبير، ‌حوصله و نيز رفتار و مناسبات صحيح؛ مسائل مربوط به تامين امنيت را حل و فصل کنند.
رئيس شوراي امنيت کشور گفت: در مساله تامين امنيت با هيچ کس تعارف نداريم و هيچ کدام از گروههاي سياسي حق ندارند با رفتار و سخن بي خردانه اي خللي در امنيت کشور ايجاد کنند.
وزير کشور افزود: دوران حساس انتخابات را پيش رو داريم بنايراين با هيچ بهانه اي، ايجاد خلل در تامين امنيت کشور از سوي افراد يا گروههاي سياسي، پذيرفته شدني نيست و بطور قطع با خاطيان برخورد مي شود.
رحماني فضلي کشور در ادامه از همه استانداران خواست تا با رصد همه جانبه اوضاع کشور، همه ابعاد مشکلات مردم را همچون گذشته مد نظر داشته باشند.
وي همچنين از استانداران کشور خواست تا با آغاز فعاليت ستاد انتخابات در کشور همچون گذشته روابط جامع را با همه اقشار کشور و از جمله اعضاي شوراي تامين کشور،‌ ائمه جماعات ،‌نمايندگان مجلس‌ و مراجع قضايي برقرار کنند.
وزير کشور در بخش ديگري از سخنانش توسعه اقتصادي را يکي از موفقيت هاي دولت تدبير و اميد دانست و گفت: در بازديدهايي که از استانهاي کشور دارم، شاهد روند رو به رشد اقتصادي، کاهش بيکاري و افزايش اشتغالزايي در همه استانها بودم و اين امر نشانگر آن است که دولت يازدهم در بخش اقتصاد موفق عمل کرده است.
رحماني فضلي در ادامه تاکيد کرد: همه مشکل مردم پول نيست بلکه مردم بيش از مسائل مرتبط با اعتبارات، خواهان حل و فصل مشکلات شان توسط دستگاههاي اجرايي هستند.
رئيس شوراي اجتماعي کشور همچنين با اشاره به توانايي اثربخشي رسانه هم افزود:‌ بايد تلاش کنيم تا موضوعي ساده به چالشي عميق و سياسي در فضاي رسانه اي و نيز فضاي هاي مجازي بدل نشود که اين امر مي تواند آسيب هاي بزرگي را به کشور وارد سازد و البته لازم است از رسانه ها براي ايجاد فضاي آرام درعرصه انتخابات بهره مند شويم.

انتهاي پيام/

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
بخش های سایت
 
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif

fff
پیوندها
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/emam3.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/leader.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/president.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/jahanbin.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/dana.jpg