حدیث موضوعی
آخرین اخبار
چندرسانه ای
کد مطلب: 171321
تقدير شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي اردل از حضور پرشور مردم در مراسم 9 دي
تاریخ انتشار : 1395/10/10
نمایش : 403
شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي اردل با صدور بيانيه اي از حضور حماسي و شکوهمند اقشار مختلف مردم در مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دي تقدير و تشکر کرد.


به گزارش هفت چشمه، در اين بيانيه آمده است :حضور آگاهانه، انقلابي و حماسه‌ساز امت ولايت مدار شهرستان اردل  در عرصه‌هاي دفاع از ارزش‌هاي اسلامي و آرمان‌هاي امام راحل و شهداي گران‌قدر نظام همواره موجب سرافرازي و سربلندي اين خطه معطر به خون شهدا در اذهان شده و اوج وفاداري مردمان اين ديار به دستاوردهاي گران‌سنگ انقلاب را به نمايش نهاده است  .

بي‌ترديد گراميداشت حماسه ماندگار و غرورانگيز  9 دي‌ماه، روز بصيرت و ميثاق امت با ولايت، پاسداشت حريم ارزش‌ها و مباني ناب اسلام، نهضت سرخ حسيني (ع) و ولايت‌فقيه بوده که بايد همواره بزرگ نگه‌داشته شود. 

حماسه 9 دي تصوير واقعي قدرت جمهوري اسلامي و سد نفوذناپذير ملت در برابر دشمنان و فتنه‌گري آنان بوده و به‌راستي بايد گفت که پيام عاشورايي اين حماسه جاويدان تمامي مرزهاي جغرافيايي و سياسي جهان را درنورديده است. 

بي‌ترديد زنده نگه‌داشتن اين روز بزرگ و تاريخي و تاريخ‌ساز و بررسي ريشه‌ها، علل و عوامل، آثار و برکات، پيامدها و پيام‌هاي آن موجب نشر فرهنگ بصيرت افزايي و جلوگيري از جريانات نفوذ و رخنه در داخل کشور و نظام و بروز فتنه‌هايي ازاين‌دست در ساليان بعد خواهد شد

شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي شهرستان اردل از حضور با بصيرت، انقلابي و پرشکوه اقشار مختلف مردم اردل بويژه خانواده معظم شهدا،مسئولين، روحانيون، خبرنگاران و اصحاب رسانه، نيروهاي نظامي و انتظامي، اصناف و بازاريان، جوانان و نوجوانان آينده ساز و همه شرکت کنندگان با بصيرت در هفتمين سالروز بزرگداشت حماسه نهم دي تقدير و تشکر کرده است. .

انتهاي پيام/570ه
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
بخش های سایت
 
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif

fff
پیوندها
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/emam3.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/leader.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/president.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/jahanbin.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/dana.jpg