حدیث موضوعی
آخرین اخبار
چندرسانه ای
کد مطلب: 171314
بيانيه سازمان بسيج مستضعفين به مناسبت يوم الله 9دي
يوم الله 9دي؛ اوج دين داري ناب در سرچشمه ولايت پذيري حقيقي/ بسيجيان به محض فرمان،دست و پاي هر تجاوزگري را در دم قطع مي‌کنند
تاریخ انتشار : 1395/10/08 14:14:23
نمایش : 361
نهم دي، يوم اللهي گرديد در اوج دين داري ناب، در سرچشمه ي ولايت پذيري حقيقي و در قلّه ي بصيرت سياسي اين امت وفادار تا هيچ بد خواه کژ انديش فتنه گري جرأت و جسارت نگاه چپ به اين سرزمين شهيد پرور را نداشته باشد.

 

به گزارش هفت چشمه به نقل از شبکه اطلاع رساني راه دانا؛ سازمان بسيج مستضعفين به مناسبت يوم الله 9دي بيانيه اي صادر کرده که متن آن به شرح زير است:

 
بسم الله الرحمن الرحيم
ان الذين قالو ربّنا الله ثم استقاموا تتنزل عليهم الملائکه الّا تخافوا و لا تحزنوا و ابشرو بالجنه التي کنتم توعدون «سوره فصلت آيه 30»
 
انقلاب شکوهمند اسلامي به عنوان رخدادي بي بديل در مهندسي حيات بشريت، نقطه ي عطفي بود که اميد و اعتماد به نفس را در قلوب آحاد انسان هاي آزادي خواه و استقلال انديش تابانيد. 
 
علي رغم تمام محاسبات دنيوي بدخواهان، اين انقلاب آسماني توانست قله هاي ترقي و عدالت را يکي پس از ديگري طي کند و هر قدر صعودش فزوني يافت، افول شيطان بزرگ و ايادي اش نيز به قعر فنا و نابودي نزديک گشت.
 
امّا از آنجا که دشمن همواره تا فناي کامل به دنبال دست و پا زدن براي ضربه به ديگران بوده و در پي چنگ اندازي به سايرين براي نجات واهي خويش است؛ لذا همواره انقلاب الهي ايرانيان، مورد تهديد و تطميع زورگويان قسم خورده اي است که از هيچ فتنه و آشوب و توطئه اي شوم فروگذار نمي کنند.
 
آن پليد صفتان پس از آشوب هاي ناکام سال 78؛ تلاش کردند تا در سال 1388 و پس از درخشش حيرت انگيز امّتِ امام در حضور حداکثري پاي صندوق هاي رأي ؛ تمام حقد و کينه ي شکست هاي شان را با شيطاني ترين طراحي، يعني ايجاد فتنه اي تمام عيار بر اين ملّت بصير آوار نمايند. غافل از اينکه اينجا ايران بسيجيان است، بسيجياني ده ها ميليوني که چشمان بيدارشان به سوي امر ولايت است که به محض فرمان؛ دست و پاي هر تجاوزگر غاصبي را در دم قطع و کوتاه مي نمايند.
 
هر چه ظلم هاي فتنه انگيزان بيشتر شد شور و حماسه ي ملّت نيز افزون گشت تا بدان جا که در نهم دي ماه 1388 آن حضور شگفت انگيز تاريخي رقم خورد. آري نهم دي، يوم اللهي گرديد در اوج دين داري ناب، در سرچشمه ي ولايت پذيري حقيقي و در قلّه ي بصيرت سياسي اين امت وفادار تا هيچ بد خواه کژ انديش فتنه گري جرأت و جسارت نگاه چپ به اين سرزمين شهيد پرور را نداشته باشد.
 
سازمان بسيج مستضعفين به بهانه ي فرارسيدن اين روز تاريخي؛ ضمن تجديد ميثاق با خط ناب امام راحل عظيم الشان؛ بار ديگر عهد ناگسستني و پيمان مستحکم خويش را با وليّ امر مسلمين جهان امام خامنه اي عزيز اعلام نموده و اعلان مي دارد که ملت بسيجي ايران اسلامي همواره در خط مقدم هر نبردي، لبيک گويان چشم انتظار اوامر فرمانده معظم خويش است و از سران حقيقي فتنه يعني شيطان بزرگ و صهيونيسم بين الملل و از فريب خوردگان کوته بين و اذناب جيره خوار داخلي آنان تبرّي جسته و خواهان اشدّ مجازات براي قاتلان و جنايت گران فتنه گر در وقايع 88سال مي باشند.
 
از خداوند سبحان علوّ درجات معنوي را براي شهيدان مبارزه با فتنه مسئلت نموده و سلامتي و صبر را براي خانواده هاي عزيزشان و جانبازان ايثارگر خواهانيم. و در پايان از مردم انقلابي عزيزمان که مانند هميشه اين روز تاريخي را با برگزاري برنامه هاي پرشور در اقصي نقاط کشور با شور و حماسه برگزار نموده و به شايستگي در برنامه هاي يوم الله 9 دي شرکت مي نمايند سپاسگزار و قدر دانيم.
 
سازمان بسيج مستضعفين  
هشتم دي ماه 1395
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
بخش های سایت
 
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif

fff
پیوندها
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/emam3.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/leader.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/president.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/jahanbin.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/dana.jpg