حدیث موضوعی
آخرین اخبار
چندرسانه ای
کد مطلب: 171281
سرلشکر جعفري در همايش سپاه حفاظت هواپيمايي:
تماس‌هايي ميان عربستان و اسرائيل براي ناامن کردن ايران برقرار است/ مردم برخلاف برخي مسئولان پاي آرمان استکبارستيزي ايستاده‌اند/ حلب خط مقدم انقلاب اسلامي است
تاریخ انتشار : 1395/10/04 12:01:21
نمایش : 271
فرمانده کل سپاه گفت: از اهداف دشمنان به مخاطره انداختن امنيت در بخش هوايي ايران بود اما سپاه با تلاش خود دشمن را نااميد کرده است. 

به گزارش هفت چشمه به نقل از فارس، سردار سرلشکر محمدعلي جعفري فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامي طي سخناني در همايش گراميداشت سالروز فرمان امام خميني(ره) مبني بر تشکيل سپاه حفاظت هواپيمايي، اظهار داشت: از ابتداي انقلاب اسلامي يکي از اهداف دشمنان اين بود که امنيت را در بخش هوايي از ايران سلب کنند و سپاه با تلاش خود دشمن را نااميد کرده است.

وي تصريح کرد: در سالهاي اخير نيز اين ماموريت سپاه حفاظت هواپيمايي به بهترين نحو در حال انجام است.

جعفري گفت: امنيت شرط اول پيشرفت و رشد هر جامعه اي است و الزام اوليه هر جامعه، برقراري امنيت است و براي همين با پيروزي انقلاب دشمنان اولين هدفشان ايجاد ناامني در کشورمان بود.

فرمانده کل سپاه با بيان اينکه دشمنان مي‌خواستند اين را ثابت کنند که نظام انقلاب اسلامي قادر به تامين امنيت خود نيست، افزود: سپاه توانسته در همه عرصه هاي امنيتي و دفاعي وظيفه خود را به بهترين نحو انجام بدهد.

وي با طرح اين سوال که «چرا جامعه ما با وجود اين همه دشمني که توسط کشورهاي منطقه اي و فرامنطقه‌اي عليه آن برنامه ريزي شده و دلار و ريالهاي زيادي خرج مي‌کنند، با اين امنيت مثال زدني همراه است؟» گفت: امروز برخي تماس ها بين کساني که هيچکس فکرش را نمي‌کند مثل عربستان و اسرائيل برقرار مي‌شود تا در ايران ايجاد ناامني کنند.

جعفري گفت: علت اصلي امنيت امروز جامعه را بايد در مردم و ايمان مردم به جمهوري اسلامي جستجو کرد.

فرمانده کل سپاه در بخش ديگري از سخنان خود، ايستادگي در برابر استکبار و امريکا را اصل اساسي انقلاب اسلامي دانست و با بيان اينکه و تا کنون اين ايستادگي توسط مردم به بهترين نحو انجام شده است، اظهار داشت: شايد به برخي شعارها و اصول ديگر انقلاب به آن صورت توجه نشده باشد ولي به اصل استکبارستيزي توجه شده هرچند ممکن است اين اصل هم توسط تعداد معدودي از مسولين رعايت نشده باشد ولي عامه مردم پاي اين اصل ايستاده‌اند.

وي امنيت را بزرگترين دستاورد انقلاب اسلامي عنوان کرد و گفت: امروز دامنه اين امنيت از مرزهاي ايران نيز خارج شده است.

جعفري ادامه داد: در کنار اين امنيت، يکي ديگر از بزرگترين دستاوردها، صدور انقلاب اسلامي و بيداري اسلامي در منطقه و جهان است.

فرمانده کل سپاه با تاکيد بر اينکه امروز انقلاب اسلامي با اقتدار در حال پيشرفت است، گفت: جبهه نبرد حلب که خط مقدم انقلاب اسلامي است يکي از بزرگترين شکست دشمنان و در راس آنها امريکا و اسرائيل بود که توسط انقلاب اسلامي به آنها تحميل شد.

فرمانده کل سپاه با اشاره به قرار گرفتن در آستانه سالروز حماسه 9 دي ملت ايران، اين حماسه را حاصل مقاومت و ايستادگي و بصيرت مردم مومن و انقلابي در برابر توطئه استکبار جهاني دانست و تاکيد کرد: خطر فتنه ٨٨ به مراتب بيشتر از جنگ 8 ساله بود اما بصيرت و ايمان مردم باعث عبور از آن شد.

جعفري با بيان اينکه دشمنان بدنبال تضعيف جايگاه ولايت فقيه بودند اما مردم اجازه اين کار را ندادند، گفت: ملت ايران جايگاه ولايت فقيه را نسبت به هر عامل ديگر در کشور در اين قضايا درک کردند.

وي در ادامه سخنان خود به اهميت ماموريت‌هاي سپاه پاسداران در حراست از انقلاب و دستاوردهاي آن پرداخت و گفت: يکي از زمينه هاي تخريبي که براي مخالفان انقلاب اسلامي وجود دارد ضربه زدن به ارکان انقلاب بوده و قطعا سپاه يکي از همين ارکان انقلاب اسلامي است.

فرمانده کل سپاه در عين حال تصريح کرد: حفظ انقلاب اسلامي ارتباط مستقيم با رضايتمندي مردم دارد و بايد امنيت را همراه با رضايت و آرامش مردم تامين کنيم.

انتهاي پيام/

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
بخش های سایت
 
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif

fff
پیوندها
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/emam3.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/leader.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/president.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/jahanbin.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/dana.jpg