حدیث موضوعی
آخرین اخبار
چندرسانه ای
کد مطلب: 171264
در مورد رادوشوويچ به خال زده‌ايم/ تقويت پرسپوليس در نيم فصل کار ساده‌اي نيست
برانکو: در فصل خيارشور قرار داريم!/ درباره انصاري دروغ مي‌نويسند
تاریخ انتشار : 1395/10/02 19:16:37
نمایش : 458
سرمربي تيم پرسپوليس گفت: از هواداران تشکر مي‌کنم که يار دوازدهم ما در ليگ برتر بودند.
 

به گزارش هفت چشمه به نقل از فارس، برانکو ايوانکوويچ سرمربي تيم پرسپوليس در نشست خبري پيش از ديدار تيمش با سياه‌جامگان گفت: من از شما خبرنگاران بابت اين تأخير عذرخواهي مي‌کنم اما اتفاقي است که پيش آمد. فردا آخرين بازي ما در نيم‌فصل اول ليگ است و همين الان لازم است از هواداران تشکر کنم که از ما حمايت کردند و هواداران يار دوازدهم ما بودند و به ما اعتماد کردند.

وي افزود: هواداران ما در کل نيم‌فصل از تيم حمايت کردند و بازيکن دوازدهم ما بودند و به ما اعتماد داشتند. دوست داشتم به همراه ما شاد شوند و لذت ببرند. از همين جا مصرانه از آنها دعوت مي‌کنيم که فردا حضور پرشوري در ورزشگاه داشته باشند تا بتوانيم قهرماني نيم‌فصل را جشن بگيريم.

وي ادامه داد: مي‌دانيد که هميشه احترام خاصي براي حريف قائل هستم و نتيجه مي‌تواند به هر شکلي رقم بخورد. بازي آخر را بردند در حاليکه يک بازيکن اضافه‌تر داشتند. آنها کيفيت خودشان را نشان دادند. مربي‌شان خداداد عزيزي يکي از بازيکنان بزرگ تاريخ بوده و مربي باهوش و عاقلي است که تلاش مي‌کند تا جايي که توان دارد شادي ما را به هم بريزد. نمي‌خواهم پنهان کنم که ما از سياه‌جامگان بهتر هستيم و در خانه‌مان بازي مي‌کنيم و نمي‌خواهيم از نقش قهرماني خود عدول کنيم. با تمام احترامي که قائل هستيم، فکر نکنيد که حريف را دست کم مي‌گيريم. هدف ما در بازي فردا فقط يک چيز است برد، برد، برد.

سرمربي تيم پرسپوليس تصريح کرد: اميد عاليشاه به دليل مصدوميت در بين بازيکنان 18 نفر ليست قرار ندارد و همين طور دو بازيکن اوکرايني که سرما خورده‌اند همراه ما نخواهند بود اما خوشحالم که بيرانوند به رقابت برگشته و بازيکنانم همگي همه تلاش‌شان را مي‌کنند تا در ترکيب قرار بگيرند.

برانکو درباره اينکه با خداداد عزيزي تقابل خواهد داشت و همچنين آيا اين موضوع را به بازيکنانش گوشزد کرده که سياه‌جامگان را دست‌کم نگيرند، گفت: خداداد عزيزي بسيار عاقل و باهوش است و مي‌توانم بگويم که از بزرگ‌ترين بازيکنان فوتبال ايران بوده اما در کنار اين تعاريف هدف ما در بازي فردا برد است. خوشبختانه بازيکنانم به اين موضوع فکر نمي‌کنند که حريف را دست‌کم بگيرند. براي همين به آنها افتخار مي‌کنم که با آمادگي کامل به زمين خواهند رفت.

وي درباره جدايي احمد نوراللهي و اميد عاليشاه از پرسپوليس و اظهارات برخي مسئولين باشگاه مبني بر بي‌تعصبي اين بازيکنان ادامه داد: خوشبختانه روزنامه‌ها را نمي‌خوانم اما هميشه اين حرف‌ها حول و حوش بازيکنان وجود دارد. به هر حال اين دو بازيکن به پرسپوليس خدمت کرده‌اند و حالا تصميم دارند به سربازي بروند و اين يک بدهي است که آنها بايد به وطن خود ادا کنند. سال بعد هم ساير بازيکنان ديگر که سرباز هستند به سربازي خواهند رفت و من به همين دليل مايل نيستم در اين باره بحث کنم.

برانکو در مورد شايعه جدايي محمد انصاري و احتمال بازگشت مهرداد کفشگري به اين تيم تصريح کرد: در همه جاي دنيا اين بحث‌ها صورت مي‌گيرد و بعضا اطلاعات نيمه صحيح و دروغ نوشته مي‌شود اما انصاري هيچ مصاحبه‌اي نکرده و به خاطر اين دروغ‌پراکني‌ها اعلام کرده که از آن سايت شکايت خواهد کرد. قطعا او جايي نمي‌رود و با کسي هم در اين باره صحبت نکرده اما طبيعي است که مي‌خواهند او را به هم بريزند تا هواداران را عليه او کنند و متأسفانه هدف اين کار هم مشخص است. انصاري حق دارد که از آن رسانه شکايت کند اما اگر قرار است بازيکني برود يا بيايد، بايد اطلاعات رسمي را از باشگاه بگيريد و فکر مي‌کنم همه جاي دنيا هم شرايط به همين گونه است اما به هر حال اين گمانه‌زني‌ها در رسانه‌ها طبيعي است. به تعبير ما در کرواسي به اين فصل، فصل خيارشور گفته مي‌شود چون ليگ تعطيل است و بازي انجام نمي‌شود و به همين دليل اين خبرها بيرون مي‌آيد.

سرمربي تيم پرسپوليس در مورد تعطيلي تمرينات پرسپوليس هم اظهار داشت: از روز شنبه تا چهارشنبه تمرينات تعطيل خواهد بود.

 

 وي در مورد اردوي نيم‌فصل در امارات گفت: پيش‌بيني اردو در امارات را نداشتيم چون زمان ما در نيم فصل خيلي کم است صحبت دعوت از تيم ميهمان براي بازي دوستانه بود که در امارات يا در قطر آنها را دعوت کنيم. بايد ببينيم ادامه ليگ به چه صورت خواهد بود.

وي در مورد تقويت تيم پرسپوليس در نيم فصل گفت: متأسفانه کار ساده‌اي نيست بازيکنان با باشگاه‌ها قرارداد دارند و باشگاه‌ها نيز به راحتي بازيکنان‌شان را مرخص نمي‌کنند.

وي در مورد اينکه در نيم فصل به تيم ملي بازيکن مي‌دهد يا نه، گفت: اول بايد بگويم اطلاعات دقيق و کافي در مورد برنامه تيم ملي ندارم وقتي برنامه به دستم برسد، نظرم در مورد آن اعلام مي‌کنم در مورد اين مسئله بايد بگويم هميشه در خدمت تيم ملي خواهيم بود و هيچ وقت و با هيچ‌کس از طرف پرسپوليس مخالفتي با تيم ملي ندارد. هيچ مخالفتي با تيم ملي از طرف کادر فني نداشته‌ايم.

برانکو در مورد اينکه رادوشوويچ آماده است و بيرانوند هم مصدوميتش به پايان رسيده، گفت: وقتي فردا بازي شروع شود خواهيد ديد که کدام بازيکن در ترکيب اصلي قرار مي‌گيرد و رادوشوويچ را به همين خاطر آورده‌ايم تا ۲ بازيکن ممتاز داشته باشيم. نمي‌دانيم چه اتفاقي رخ خواهد داد. خوشحالم که در مورد رادوشوويچ به خال زده‌ايم. او توانست خيلي زود خودش را با محيط تطبيق بدهد و بازيکنان او را پذيرفتند و موفق بود. به خاطر بيرانوند هم خوشحال هستيم که مصدوميتش به پايان رسيده است.

وي در مورد حضور بازيکنان اوکرايني در پرسپوليس گفت: شما فکر مي‌کنيد اوکرايني‌ها ضعيف بودند. آنها در رقابت براي قرار گرفتن در ۱۱ نفر اصلي قرار داشتند. ما در حال حاضر صدرنشين هستيم و در ۱۴ بازي يک شکست داشته‌ايم. ضمن اينکه اين بازيکنان ۳ روز قبل از شروع ليگ به تيم ما آمده‌اند و طبيعي است که بازيکناني که از ابتدا با ما شروع کرده‌اند، اولويت دارند.

انتهاي پيام/س

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
بخش های سایت
 
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif

fff
پیوندها
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/emam3.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/leader.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/president.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/jahanbin.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/dana.jpg