حدیث موضوعی
آخرین اخبار
چندرسانه ای
کد مطلب: 171249
وزارت امور خارجه:
هموطنان ايراني تا اطلاع ثانوي از سفرهاي غيرضروري به ترکيه اجتناب کنند
تاریخ انتشار : 1395/09/30 14:02:31
نمایش : 478
وزارت امور خارجه از هموطناني که قصد مسافرت به ترکيه دارند خواست تا اطلاع ثانوي از انجام مسافرت هاي غير ضروري به آن کشور خودداري کنند.
 

به گزارش هفت چشمه به نقل از تسنيم، وزارت امور خارجه به دنبال تهديدات امنيتي در ترکيه اعلام کرد: نظر به شرايط خاص در کشور ترکيه طي روزهاي اخير، به کليه هموطناني که قصد مسافرت به اين کشور را دارند ، توصيه اکيد مي گردد تا اطلاع ثانوي، از انجام مسافرت هاي غير ضروري به اين کشور اجتناب کنند.

سفارت جمهوري اسلامي ايران در آنکارا هم دوشنبه شب به دنبال ترور سفير فدراسيون روسيه در آنکارا با صدور اطلاعيه اي اعلام کرد که فعاليت سرکنسولگري ايران در استانبول، ترابوزان و ارزروم روز سه شنبه تعطيل است.

در اطلاعيه سفارت آمده است: ارائه کليه خدمات کنسولي در سرکنسولگري هاي جمهوري اسلامي ايران در استانبول، ترابوزان و ارزروم فردا سه شنبه مورخ 30 آذرماه 1395 تعطيل خواهد بود و از هموطنان گرامي درخواست مي شود از مراجعه به اين اماکن خودداري کنند.

آندره گنادي اوويچ کارلوف سفير فدراسيون روسيه در ترکيه دوشنبه شب از سوي يک مامور نيروي ضربتي پليس در نمايشگاه هنرهاي معاصر در آنکارا ترور شد و جان خود را از دست داد.

انتهاي پيام/.

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
بخش های سایت
 
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif

fff
پیوندها
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/emam3.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/leader.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/president.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/jahanbin.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/dana.jpg