حدیث موضوعی
آخرین اخبار
چندرسانه ای
کد مطلب: 171219
گزارش اختصاصي دانا از فساد در تلگرام(5)
تخريب قرآن در تلگرام زير سايه سکوت مسئولين+تصاوير
تاریخ انتشار : 1395/09/28
نمایش : 809
جالب آن است که با وجود هزاران کانال ضد ديني که بدون هيچ محدوديت و فيلتري، به اعتقادات و مباني ديني مسلمانان توهين مي کنند، عده اي از مسئولين به بهانه جريان آزاد اطلاعاتي، محدود کردن اين فضا را امري ناپسند مي‌دانند!
 

به گزارش هفت چشمه به نقل از شبکه اطلاع رساني راه دانا؛ با اندک نگاهي به فضاي موجود در شبکه تلگرام پي مي‌بريم که دشمنان نظام اسلامي با حضور حداکثري اهداف پليد خود را براي دروغ پراکني و شبهه افکني در اين فضا به پيش مي‌برند.

در اين ميان صدها کانال و سوپر گروه با هدف تخريب دين اسلام فعاليت مي‌کنند که در اين ميان کانال هايي مشخصاً از بين بردن تقدس و وحنانيت قران را در دستور کار خود قرار داده اند. اين کانال ها با جعل احاديث و استفاده از منابع غير معتبر و يا حتي ساختگي سعي در انحراف افکار جوانان از مسائل ديني را دارند.

جالب آن است که با وجود هزاران کانال ضد ديني که بدون هيچ محدوديتي و فيلتري ، به اعتقادات و مباني ديني مسلمانان توهين مي‌کنند، عده اي از مسئولين به بهانه جريان آزاد اطلاعاتي محدود کردن اين فضا را امري ناپسند مي‌دانند!

در اين گزارش همانند ديگر گزارش هاي "فساد در تلگرام" سعي داريم تا آنجائيکه ممکن است بخشي از مطالب موهن و مفسده انگيز را در لفافه بيان کنيم تا شايد چشم و گوش برخي از مسئولين بر اين سمپاشي دشمنان بر عليه افکار و عقايد مردم ايران، بينا شود.

مهمترين رويه و محور مطالب اين کانال هاي ضد ديني  به شرح زير است:  

*القاي تحريف شدن قرآن با بيان سند هاي جعلي و ساختگي

*القاي تناقض هاي قران بدون توجه به قاعده هايي مانند آيات ناسخ و منسوخ ، محکمات و متشابهات قرآن

*انکار وحانيت قرآن

*انکار اعجاز و پيشگويي هاي قران با بيان مطالب ساختگي

*حرمت شکني و بي احترامي به قرآن و مقدسات ديني

*به مسخره گرفتن احکام و قوانين الهي

 

در ادامه برخي از فعاليت هاي اين کانال ها و پاسخگويي برخي از کانال هاي خود جوش به دروغ بافي اين ملحدان را مشاهده مي کنيم:

 

 

 

 

 

 

*در ادامه نمونه اي از فعاليت هاي خودجوش برخي از کانال هاي شبهه زدا را مشاهده مي‌کنيم:

 

با وجود ايجاد چندين کانال روشنگري و شبهه زدا در مقابل با کانال هاي ملحد، اما با اندک نگاهي به فضاي موجود در تلگرام ميتوان متوجه شد که به طور ميانگين تعداد کانال هاي مثبت و ايجابي يک به هزار است، چرا که هيچ ساز و کار و همت واحدي براي محدوديت و مديريت اين فضا وجود ندارد.

اميد داريم تا مسئولين مربوطه با واقع بيني و بينش نسبت به سمپاشي رسانه ها معاندين در فضاي مجازي، مانع از جولان دشمنان نظام اسلامي در ميان جوانان،خانواده ها شوند.  

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
بخش های سایت
 
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif

fff
پیوندها
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/emam3.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/leader.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/president.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/jahanbin.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/dana.jpg