حدیث موضوعی
آخرین اخبار
چندرسانه ای
کد مطلب: 171183
آغاز موج جديد بارش شديد برف وکولاک در استان هاي کشور/ آماده باش راهداري کشور
تاریخ انتشار : 1395/09/21 14:52:23
نمایش : 359
براساس آخرين پيش بيني هاي مرکز مديريت راه هاي کشور از پنجشنبه 25 آذرماه با آغاز موج جديد بارش شديد برف و کولاک ، بيش از 12 هزار راهدار و 2 هزار تجهيزات کشور در آماده باش کامل هستند.
 
به گزارش هفت چشمه به نقل از خبرنگاران جوان، ياسر خالدي رييس سالن عمليات مرکز مديريت راه هاي کشور در خصوص آخرين وضعيت راه هاي کشور اظهار کرد :  آخرين گزارش هاي مرکز مديريت راه هاي کشور حاکي است از پنجشنبه 25 آذرماه در چهار روز متوالي و تا يکشنبه هفته آينده درحوزه استان هاي آذربايجان غربي ، آذر بايجان شرقي ، اردبيل با برودت هوا و بارش برف مواجه مي شويم واز اوايل هفته آينده اين توده هوايي به حوزه استان هاي مازندران ، زنجان ، قزوين ، تهران و البرز خواهد رسيد بنابراين به هموطنان توصيه مي شود از سفرهاي غير ضروري پرهيز کنند و در موارد ضروري به همراه داشتن تجهيزات زمستاني و زنجير چرخ الزامي است لذا از رانندگي در ساعات شب و اوايل روزخودداري شود . 
 
وي ادامه داد : با توجه به وضعيت جوي و شرايط حاکم بر راه هاي کشور بيش از دو هزار دستگاه ماشين آلات و تجهيزات راهداري و بيش از 12هزار راهدار براي امداد رساني به هموطنان در آماده باش کامل هستند و تمامي راهدارخانه هاي کشور آمادگي لازم براي اسکان مسافران را دارند .
 
خالدي تصريح کرد : بارش برف در 24 ساعت گذشته براي 23 محور شرياني و 14 محور غير شرياني  گزارش شده  و تاکنون  20 محور روستايي بازگشايي شده است.
 
وي افزود : همچنين استان هاي خراسان شمالي و خراسان رضوي روز گذشته در گير کولاک و يخ زدگي شديد و برودت بسيار بالاي دماي هوا بوده و به همين دليل بيش از 40 درصد (حدود هزار و صد تن شن و نمک ) از کل تجهيزات عمليات امداد رساني  در اين استان ها استفاده شده است . 
 
رييس سالن عمليات مرکز مديريت راه هاي کشور در پايان گفت : در عمليات امداد رساني راه هاي کشور با بهره گيري 139 دستگاه ماشين آلات راهداري و صرف 2 هزار و 348 تن شن و نمک ، 911 کيلومتر باند برف روبي شده  و به 20 دستگاه خودرو گرفتار در برف امداد رساني شده است . 
 
انتهاي پيام / 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
بخش های سایت
 
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif

fff
پیوندها
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/emam3.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/leader.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/president.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/jahanbin.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/dana.jpg