حدیث موضوعی
آخرین اخبار
چندرسانه ای
کد مطلب: 171180
«معوقات‌بازنشستگان» و «مطالبات فرهنگيان» به‌زودي پرداخت مي‌شود
تاریخ انتشار : 1395/09/21 14:35:29
نمایش : 382
وزير آموزش و پرورش گفت: معوقات بازنشستگان فرهنگي و مطالبات فرهنگيان شاغل که شامل حق‌التدريس‌ها هم مي‌شود، به‌زودي پرداخت خواهد شد. 

به گزارش هفت چشمه به نقل از فارس، فخرالدين احمدي دانش آشتياني وزير آموزش و پرورش امروز در حاشيه جشنواره تجليل از برگزيدگان پژوهش و فناوري دانش‌آموزي و در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از تمام دانش‌آموزان تشکر مي‌کنم که به دنبال علم و يادگيري هستند.

وي افزود: توصيه‌اي هم به آنها دارم که با کشف و روال سيستم حل مسئله، مفاهيم علمي را ياد بگيرند و به شدت از حافظه محوري پرهيز کنند.

احمدي دانش آشتياني در پاسخ به اين پرسش که سرانه مدارس چه زماني واريز مي‌شود، خاطرنشان کرد: برنامه‌ريزي‌هايي داريم که البته در کوتاه مدت جواب نمي‌دهد اما در بلند مدت سعي مي‌کنيم سرانه‌هاي آموزشي را افزايش دهيم و بيشتر تمرکز را بر مدرسه بگذاريم زيرا آنجا جاي اصلي است که بايد اتفاقات خوبي رخ دهد.

وزير آموزش و پرورش در پاسخ به پرسش ديگري درخصوص زمان توزيع شير رايگان در مدارس گفت: اين موضوع را انجام داديم و ان‌شاءالله به‌زودي هماهنگي‌هايي را در اين خصوص انجام مي‌دهيم.

دانش آشتياني در پاسخ به پرسش خبرنگار فارس مبني بر اينکه چه زماني مطالبات فرهنگيان و حق‌التدريس‌ها پرداخت مي‌شود تصريح کرد: ان‌شاءالله، مراحل آنها در حال انجام است و نمي‌خواهم صد درصد بگويم چه زماني اما به‌زودي معوقات بازنشستگان و حق‌التدريس‌ها را پرداخت مي‌کنيم.

وي در پاسخ به پرسش ديگر فارس مبني بر اينکه معاون آموزش ابتدايي را چه زماني منصوب مي‌کنيد، عنوان کرد: ان‌شاءالله به‌زودي انجام مي‌شود.

انتهاي پيام/

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
بخش های سایت
 
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif

fff
پیوندها
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/emam3.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/leader.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/president.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/jahanbin.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/dana.jpg