حدیث موضوعی
آخرین اخبار
چندرسانه ای
کد مطلب: 171143
اصابت ده‌‌ها موشک به مناطق‌شيعه‌نشين شمال سوريه/تکفيري‌ها انتقام شکست‌هايشان را از مردم مي‌گيرند+تصاوير
تاریخ انتشار : 1395/09/15 14:16:56
نمایش : 369
گروه‌هاي تروريستي تکفيري براي سومين روز پياپي شهرک‌هاي نبل و الزهراء در حومه شمالي حلب را با ده‌ها موشک گراد هدف قرار دادند که به شهادت شماري از غيرنظاميان بيگناه منجر شد.
 

به گزارش هفت چشمه به نقل از تسنيم، گروه‌هاي تروريستي تکفيري که طي روزهاي اخير متحمل شکست‌هاي سنگين در برابر نيروهاي ارتش سوريه شده‌اند، براي سومين بار شهرک‌هاي نبل و الزهراء در حومه شمالي حلب را هدف قرار  دادند.

تکفيري‌ها ده‌ها موشک گراد به اين شهرک‌هاي شيعه‌نشين واقع در حومه شمالي حلب شليک کردند که به شهادت شماري از غيرنظاميان بيگناه و زخمي شدن ده‌ها نفر منجر شد.

تروريست‌هاي تکفيري تلاش مي‌کنند انتقام شکست‌هاي پياپي خود در حلب را از مردم بيگناه شهرک‌ها و روستاهاي اطراف به ويژه نبل و  الزهراء بگيرند، به ويژه با توجه به پيشروي سريع و برق‌آساي ارتش سوريه در محله‌هاي شرقي حلب که تا کنون مناطق زيادي از لوث آنها آزاد شده است.

تکفيري‌ها همچنين شهرک‌هاي کفريا و الفوعه را با ده‌ها موشک و خمپاره هدف قرار دادند،‌در حملات تکفيري‌ها به اين شهرک‌هاي تحت محاصره خود در حومه ادلب، ده‌ها نفر از جمله زنان و کودکان زخمي شدند که حال برخي از آنها وخيم اعلام شده است.

اين حملات سبب وحشت مردم به ويژه کودکان شده است که يک لحظه از حملات تروريست‌هاي تکفيري در امان نبوده‌اند.

گروه‌هاي تروريستي اخبار حملات وحشيانه خود به مردم بيگناه کفريا و الفوعه را در صفحات وابسته به خود در شبکه اينترنت منتشر کرده‌اند.

 

انتهاي پيام/

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
بخش های سایت
 
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif

fff
پیوندها
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/emam3.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/leader.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/president.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/jahanbin.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/dana.jpg