حدیث موضوعی
آخرین اخبار
چندرسانه ای
کد مطلب: 171120
قهرمان قزويني رقابت‌هاي جام وحدت ترکيه:
طلايي شدنم با سکوت مسوولان به فراموشي سپرده شد
تاریخ انتشار : 1395/09/11 19:32:21
نمایش : 508
قهرمان رقابت‌هاي جام وحدت ترکيه گفت: اداره کل ورزش و جوانان قزوين بايد براي ارتقاء انگيزه بيشتر جوانان ورزشکار اقدامات موثري را انجام دهد چراکه اين امر موجب ترغيب جوانان به مسائل ورزشي و جلوگيري از آسيب‌هاي اجتماعي خواهد شد.
 

به گزارش هفت چشمه به نقل از راه دانا، امير رضا چگيني يکي از ورزشکاران جوان قزويني فعال در زمينه وزنه برداري است که در اسفندماه سال گذشته مقام قهرماني رقابت‌هاي پرس و ليفت جام بين‌المللي تفليس گرجستان را از آن خود کرد.

وي در اين رقابت‌ها موفق به کسب ۲ مدال طلا  در بخش پرس و ليفت شد و بر سکوي قهرماني ايستاد.

photo_2016-12-01_13-58-34

اين ورزشکار افتخارآفرين استان قزوين در سال جاري براي نخستين بار در رده‌ بزرگسالان مسابقات جام وحدت آنتالياي ترکيه موفق به کسب مدال‌هاي طلا و نقره در بخش پرس و ليفت شده است.

photo_2016-12-01_13-58-30

امير رضا چگيني در گفتگو با خبرنگار ورزشي شاخص در تشريح چگونگي برگزاري اين مسابقات بيان کرد: بنده توانستم در رشته‌ پرس‌سينه با وزنه ۲۰۲/۵ کيلوگرم به مقام قهرماني اين دوره از رقابت‌ها دست يابم.

وي در ادامه گفت: در رشته‌ ليفت نيز با بلند کردن وزنه‌ي ۲۴۰ کيلوگرمي عنوان نايب قهرماني و مدال نقره را به خود اختصاص دادم.

اين ورزشکار توضيح داد: اين مسابقات با حضور کشورهاي ايران، ترکيه، ارمنستان، گرجستان، آذربايجان، ازبکستان و روسيه در ترکيه برگزار شد.

چگيني ضمن ابراز نارضايتي از حمايت و استقبال اداره کل ورزش و جوانان استان از وي ابراز کرد: با توجه به زحمات زيادي که من براي موفقيت در اين مسابقات متقبل شدم انتظار اندکي توجه و پشتيباني مسئولان ورزشي استان را داشتم، فکر نمي‌کنم اين خواسته زيادي باشد.

photo_2016-12-01_13-58-11

چگيني ادامه داد: سازمان امور ورزش جوانان بايد براي ارتقاء انگيزه بيشتر جوانان ورزشکار اقدامات موثري را انجام دهد چراکه اين امر موجب ترغيب جوانان به مسائل ورزشي و جلوگيري از آسيب‌هاي اجتماعي خواهد شد.

اين ورزشکار قزويني با بيان اينکه سازمان نظام مهندسي و دانشگاه آزاد قزوين و استانداري تنها ارگان‌هايي بودند که از من تقدير کردند، اذعان کرد: با توجه به اينکه من عضوي از خانواده اداره کل ورزش و جوانان استان هستم بنابراين انتظار حمايت بيشتري از مسوولان آن داشتم.

انتهاي پيام/

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
بخش های سایت
 
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif

fff
پیوندها
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/emam3.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/leader.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/president.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/jahanbin.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/dana.jpg