حدیث موضوعی
آخرین اخبار
چندرسانه ای
کد مطلب: 171096
استفاده از قهرمانان کشتي براي اطلاع‌رساني مسابقات مهم ايده‌ خوبي است
گودرزي: انگيزه بالايي براي دفاع از عنوان قهرماني‌مان داريم/در بهترين شرايط عازم اوکراين مي‌شويم
تاریخ انتشار : 1395/09/07 13:29:28
نمایش : 479
مربي تيم کشتي آزاد بيمه رازي گفت: شرايط خوبي داريم و تمام بچه‌ها از انگيزه بالايي براي موفقيت در جام باشگاه‌هاي جهان و دفاع از عنوان قهرماني برخوردار هستند.












 

به گزارش هفت چشمه به نقل از فارس، صادق گودرزي درباره شرايط آزادکاران تيم بيمه رازي براي حضور در رقابت‌هاي کشتي آزاد جام باشگاه‌هاي جهان، گفت: خوشبختانه شرايط خوبي داريم و تمام بچه‌ها از انگيزه بالايي براي موفقيت در اين مسابقات و دفاع از عنوان قهرماني برخوردار هستند.

وي ادامه داد: حدود دو هفته است که در اردو هستيم و در بهترين شرايط عازم اوکراين خواهيم شد. تيم خوب و قدرتمندي داريم و با حضور نفرات باتجربه‌اي مثل رحيمي، هادي و کريمي از مدعيان اصلي رفتن روي سکوي قهرماني هستيم. به‌نوعي تمام نفراتي که سال‌هاي اخير عضو تيم ملي و مدال‌آور بوده‌اند در ترکيب تيم حضور خواهند داشت.

مربي تيم کشتي آزاد بيمه رازي گفت: آن‌طور که شنيده‌ام حدود 16 تيم در اين رقابت‌ها شرکت خواهند کرد و نفرات خوبي به ميدان خواهند آمد. نماينده آمريکا که در دوره گذشته به عنوان نايب قهرماني دست يافت با دو قهرمان المپيک پا به ميدان خواهد گذاشت و اوکراين نيز به عنوان ميزبان دو تيم عازم مسابقات خواهد کرد.

گودرزي در مورد انتخابش به عنوان نماينده رسانه‌اي فدراسيون کشتي در اين مسابقات گفت: اين طرح بسيار خوبي است که براي اطلاع‌رساني اخبار مسابقات مهم از قهرمانان جهان و المپيک استفاده مي‌شود. با ابتکار فدراسيون کشتي هم اين قهرمانان از ياد نمي‌روند و هم اينکه اخبار به صورت صحيح‌تر و دقيق‌تر و به صورت کارشناسي به اطلاع مخاطبان خواهد رسيد.

به گزارش فارس، سومين دوره رقابت‌هاي جام باشگاه‌هاي کشتي آزاد جهان روزهاي 10 و 11 آذرماه در شهر خارکف اوکراين برگزار مي‌شود که تيم‌هاي بيمه رازي، مدافع عنوان قهرماني و ستارگان ساري به عنوان نمايندگان کشورمان در اين رقابت‌ها به ميدان خواهند رفت.

انتهاي پيام/آ

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
بخش های سایت
 
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif

fff
پیوندها
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/emam3.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/leader.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/president.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/jahanbin.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/dana.jpg