حدیث موضوعی
آخرین اخبار
چندرسانه ای
کد مطلب: 171063
قهرمان کاراته جهان مدالش را به مقام معظم رهبري تقديم کرد
تاریخ انتشار : 1395/09/03 14:24:14
نمایش : 539
قهرمان کاراته جهان در ديدار جامعه بسيج کشور با مقام معظم رهبري، مدال قهرماني‌اش در رقابت‌هاي جهاني را به ايشان تقديم کرد.
 

به گزارش هفت چشمه به نقل از پايگاه اطلاع رساني سازمان ورزش بسيج، امير مهدي‌زاده درباره اهداي مدالش به رهبر انقلاب گفت: قبل از ديدار امروز، در ديداري که با سردار نقدي داشتم، از او خواستم که فرصتي فراهم شود که به ديدار حضرت آقا بروم، تا به حال اين سعادت را پيدا نکرده بودم و اين افتخار را نداشتم. امروز خوشبختانه به آرزويم رسيدم و در جريان ديداري که بسيجيان کشور با مقام معظم رهبري داشتند، مدالم را که ثمره عمر ورزشي‌ام بود به ايشان تقديم کردم.

قهرمان کاراته جهان افزود: امنيت و آسايشي که امروز در کشور داريم از وجود مبارک حضرت آقا و مديريت عالي و آگاهانه ايشان است و ما همه مديون رهبري هستيم. به همين خاطر هم اين کوچکترين کاري بود که مي توانستم انجام دهم. من هر چند نمي‌توانم مانند رزمندگان به عنوان مدافع حرم در جبهه حق عليه باطل عليه تکفيري‌ها بجنگم اما سعي کرده‌ام در جبهه ديگري به نام ورزش براي کشور بجنگم و پرچم ايران را در ميادين جهاني برافراشته کنم. امروز هم مدال طلاي جهان را که حاصل عمر ورزشي ام را با تمام وجود و افتخار به رهبر انقلاب تقديم کردم.

مهدي‌زاده با اشاره به صحبت هايش با مقام معظم رهبري در جريان اين ديدار گفت: حضرت آقا از مسابقات و رشته‌ام پرسيدند و من توضيحاتي به ايشان دادم و فرمودند خيلي خوب و عالي، دو دقيقه‌اي که با ايشان صحبت کردم، شيرين‌ترين و بهترين لحظات زندگي‌ام بود و خوشحالم که رهبر انقلاب هديه‌ام را پذيرفتند و دوباره اين مدال را به من برگرداندند.

انتهاي پيام/

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
بخش های سایت
 
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif

fff
پیوندها
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/emam3.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/leader.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/president.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/jahanbin.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/dana.jpg