کد مطلب: 171032
/اختصاصي فارس/
انهدام پايگاه جبهه النصره در غرب حلب؛ 50 تروريست کشته شدند
تاریخ انتشار : 1395/08/28 14:32:16
نمایش : 725
جنگنده‌هاي روسيه با حملات خود در نيمه شب گذشته پايگاه جبهه النصره را در منطقه «اورم الکبري» حلب هدف قرار دادند که در جريان آن 50 تروريست از جمله دو سرکرده برجسته آنان از پاي درآمدند.
 

به گزارش هفت چشمه به نقل از فارس، جنگنده‌هاي روس نيمه شب گذشته پس از کسب اطلاعات دقيق از محل استقرار تروريستهاي جبهه النصره، چندين بار يک پايگاه آنان را در منطقه «اورم الکبري» در حومه غربي شهر حلب هدف قرار دادند.

يک منبع ميداني حاضر در شهر حلب به بين الملل فارس اعلام کرد که در اثر اين حملات بيش از 50 تروريست از جمله دو سرکرده برجسته کشته شدند.

همزمان با اين حملات، اختلاف ميان گروههاي تروريستي شديدتر شده و  يکديگر را متهم کرده اند که اطلاعات در اختيار روسيه مي گذارند.

به گفته اين منبع، درگيريها در محور غربي شهر حلب به ويژه در منطقه «الراشدين» به صورت جزئي ادامه دارد که در اثر آن تعدادي از تروريستها از جمله «ابراهيم محمد الفرحات» از فرماندهان بارز گروه تروريستي «فيلق الشام» کشته شد.

جنگنده‌ها نيز به شدت مواضع تروريستهاي نورالدين زنکي و جبهه النصره را در مناطق «حلب القديمه، بستان الباشا، شيخ سعيد و السکري» هدف قرار مي دهند و خسارات مالي و تلفات جاني زيادي به تروريستها وارد کردند.

اين در حالي است که از شدت درگيريها در محور جنوبي و به خصوص در حومه بازار «الجبس» کاسته شده و تغيير خاصي در نقشه ميداني صورت نگرفته است.

انتهاي پيام/

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
بخش های سایت
 
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif

پیوندها
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/emam3.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/leader.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/president.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/jahanbin.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/dana.jpg