کد مطلب: 170949
خبرنگار تسنيم از سوريه گزارش مي‌دهد
عمليات جديد ارتش سوريه در حومه دمشق و تعقيب تروريست‌هاي فراري در غرب «حلب»
تاریخ انتشار : 1395/08/18 18:33:37
نمایش : 597
منابع ميداني در حومه دمشق از آغاز عمليات نظامي غافلگيرکننده نيروهاي ارتش در حومه شرقي دمشق با هدف تشديد محاصره تروريست‌هاي تکفيري در شهر«دوما» خبر دادند.
 

به گزارش هفت چشمه به نقل از تسنيم، يک منبع ميداني در جبهه‌هاي غوطه شرقي اعلام کرد نيروهاي ارتش سوريه عمليات نظامي غافلگيرکننده‌اي را در مزارع غرب شهرک الريحان در نزديکي شهر دوما آغاز کرده‌اند که هدف از اين عمليات تحکيم محاصره اين شهرک تحت اشغال تروريست‌هاي تکفيري است. اين مناطق از چند ماه پيش شاهد درگيري‌هاي شديد بوده است.

اين منبع با بيان اين مطلب به خبرنگار تسنيم گفت نيروهاي ارتش با پيشروي در اين مناطق، چندين مزرعه در سمت غرب اين شهرک را پس از محاصره گروه‌هاي تروريستي وابسته به گروهک جيش‌الاسلام که در اين مزارع موضع گرفته بودند، پاکسازي کردند که در جريان آن شماري از تروريست‌ها کشته شدند.

اين منبع افزود نيروهاي ارتش لحظاتي پيش عمليات نظامي را از سمت شهرک المحمديه با هدف ورود به تپه فرزات در عمق غوطه شرقي که يک نقطه راهبردي قلمداد مي‌شود، آغاز کرده است.

از جبهه حلب هم خبر مي‌رسد که نيروهاي ارتش سوريه با توپخانه، مواضع گروه‌هاي تروريستي را در مدرسه الحکمه و منطقه الراشدين در جنوب غربي حلب با هدف پاکسازي آنها هدف قرار مي‌دهند.

ارتش سوريه پس از پاکسازي مجتمع مسکوني 1070 در صبح امروز، تحرکات تروريست‌هاي فراري را هدف قرار مي‌دهد، همچنين دو دستگاه تانک و دو خودروي تروريست‌ها هنگام فرار به سمت منطقه  الراشدين منهدم شد.

خبر ديگر اينکه جنگنده‌هاي ارتش سوريه مواضع گروه‌هاي تروريستي را در عين ترما، زملکا و جوبر در حومه شرقي دمشق هدف قرار دادند.

انتهاي پيام/

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
بخش های سایت
 
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif

پیوندها
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/emam3.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/leader.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/president.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/jahanbin.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/dana.jpg