کد مطلب: 106619
جانشين دبير ستاد احياي امر به معروف و نهي از منکر چهارمحال و بختياري :
يک مسئول بايد مقبول و محبوب باشد
تاریخ انتشار : 1393/06/05
نمایش : 1626
يک مسئول بايد همانند شهيدان رجايي و باهنر مقبول و محبوب باشد تا ملت او را صادق نظام نامند و اين در سايه تقوا ، راستگويي و صداقت درعمل به وجودخواهد آمد.
سيف الله مطلبي صبح امروز در گفت و گو با خبر نگار هفت چشمه با گراميداشت ياد و خاطره شهيدان رجائي و باهنر در هفته دولت اظهار کرد: اين دو داراي شخصيتي ممتاز بودند که در مدت کوتاه خدمت خويش، در دل مردم جاي گرفتند و نام اين بزرگواران در تاريخ انقلاب به عنوان خدمتگزاران صديق نظام و مردم هميشه زنده و ماندگار شد.

مطلبي ادامه داد: شهادت رجايي و باهنر پيام بزرگي براي ما ايرانيان داشت و شناخت شهيد رجايي و باهنر بايد به عنوان يک اولويت دولتمردان محسوب شود.
وي افزود:شهيدان رجائي و باهنر از فرصت گرانبهائي که نظام جمهوري اسلامي در اختيار آنها قرار داد حداکثر استفاده را به نفع کشور و ملت به عمل آوردند و درحالي که در بالاترين مسئوليت‌هاي اجرائي نظام قرار داشتند متواضع‌ترين افراد جامعه بودند و با صداقت کامل به مردم خدمت کردند.

مطلبي در پايان با بيان اينکه شهيدان رجايي و باهنر الگوي ماندار و بي بديل خدمت به مردم هستند افزود:در هفته دولت اگر دولتمردان بتوانند همين ويژگي‌هاي شهيدان رجائي و باهنر را به درستي بشناسانند، مي‌توانند مطمئن باشند که حق هفته دولت را ادا کرده‌اند.

انتهاي پيام
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
بخش های سایت
 
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif


پیوندها
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/emam3.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/leader.jpg

http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/jahanbin.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/dana.jpg