کد مطلب: 106595
زايشگاه اردل افتتاح شد
تاریخ انتشار : 1393/06/03
نمایش : 1756
زايشگاه شهرستان اردل يکي از مهمترين مطالبان مردم اين شهرستان بوده که پس از پيگيري هاي مکرر مسئولين و مردم امروز صبح در دومين روز از هفته دولت به بهره برداري رسيد.
به گزارش خبرنگار هفت چشمه، زايشگاه شهرستان اردل صبح  امروز با حضور فرماندار، مسئولين شهرستاني ،شوراها و خانواده معظم شهدا در  بيمارستان امام رضا (ع) شهرستان اردل افتتاح شد.

نوذري فرماندار شهرستان اردل در اين افتتاحيه  تکميل و راه‌اندازي زايشگاه بيمارستان اردل را از نيازهاي ضروري مردم اين شهرستان عنوان کرد و گفت: تاکنون  مردم اين شهرستان در اين زمينه با مشکلات زيادي دست و پنجه نرم  کردند و براي متولد شدن فرزندان خود مجبور بودند همسران باردار خود را با طي کردن مسيرهاي طولاني به شهرستان‌هاي مجاور انتقال دهند  اما با راه‌اندازي بخش زايشگاه بيمارستان اردل مشکلات مردم به خصوص در هزينه‌ آمد و شد به شهرهاي ديگر و همچنين در مراقبت همسران آن‌ها در دوران بارداري بسيار موثر است.

در ادامه دکتر شفيعي رئيس بيمارستان امام رضا (ع) شهرستان اردل ، خدمت به مردم را از مهمترين وظيفه مسئولين دانست و افزود:يکي از مهمترين خدماتي که بيماريستان اردل در خصوص  مطالبات مهم شهرستان اردل داشت تکميل و راه اندازي زايشگاه بوده  که با توکل با خدا وند متعال توانستيم امروز در دومين روز از هفته دولت  اين پروژه را تکميل کنيم .

دکتر شفيعي  در پايان گفت: هزينه تامين تجهيزات زايشگاه اردل به ارزش  350 ميليون تومان برآورد شده است.
انتهاي پيام
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
بخش های سایت
 
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif


پیوندها
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/emam3.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/leader.jpg

http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/jahanbin.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/dana.jpg