کد مطلب: 106573
انتخابات هيئت رئيسه مجمع عالي بسيج
بهرام صالحي رئيس مجمع عالي بسيج اردل شد
تاریخ انتشار : 1393/05/29
نمایش : 2372
انتخابات هيأت رئيسه مجمع عالي بسيج شهرستان اردل با حضور امام جمعه و بيش از 150 نفر از نخبگان بسيج در محل سالن 9 دي سپاه اين شهرستان برگزار شد.
به گزارش هفت چشمه، حشمت الله ظفريان جانشين فرمانده سپاه ناحيه اردل در اين جلسه به اهداف تشکيل بسيج اشاره کرد و گفت: بعد از پيروزي انقلاب اسلامي در درون اقشار ميليوني مردم به طور خودجوش، حركتي در جهت حفظ و حراست دستاوردهاي انقلاب و پيروزي بزرگي كه نصيب امت اسلامي شده بود، بوجود آمد و نام مقدس بسيج را به خود گرفت. ظفريان، استفاده و همفکري از نخبگان، پيشکسوتان و صاحبنظران را از مهم ترين اهداف تشکيل مجمع بسيج اقشار در شهرستان اردل عنوان کرد.
وي در ادامه اين جلسه ضمن ارائه گزارش از برنامه هاي شوراي بسيج اقشار گفت: با توجه اينکه به جنگ نرم رويکرد جديد دشمن است، بسيج و سپاه نيز بايد برنامه هاي خود را در راستاي مقابله با جنگ نرم دشمن به خوبي انجام دهند.
در پايان اين جلسه پس از راي گيري اعضاء هيئت رئيسه بدين ترتيب انتخاب شدند . بهرام صالحي به عنوان رئيس مجمع ،راهخدا صفري به عنوان نايب رئيس مجمع ، عليار کريمي و خواهر اميدي نيز به عنوان بازرس مجمع بسيج شهرستان اردل ، توسط اعضاء مجمع انتخاب گرديدند.
انتهاي پيام
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
بخش های سایت
 
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif
http://s5.picofile.com/file/8136790076/shohada.gif


پیوندها
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/emam3.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/leader.jpg

http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/jahanbin.jpg
http://haftcheshme.com/aFiles/gallery/dana.jpg