فرمانده سپاه حضرت قمربني هاشم (ع)چهارمحال و بختياري:
شهدا بهترين الگو براي نسل جوان هستند
به گزارش هفت چشمه به نقل از جهانبين نيوز؛ علي محمد اکبري فرمانده سپاه حضرت قمربني هاشم (ع) در حاشيه آيين نمادين زنگ ايثار و مقاوت در استان چهارمحال و بختياري ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهداي انقلاب اسلامي و دفاع مقدس و جبهه هاي مقاومت اظهار کرد: شهدا بهترين الگوي نسل جوان است.

وي ضمن بيان خاطراتي از دفاع مقدس خاطر نشان کرد: امروز نسل جديد انقلاب اگر چه سالهاي دفاع مقدس را به چشم خود نديده اند ولي در دفاع از حريم اهل بيت عليهم السلام و حضور در جبهه هاي مقاومت پيشتاز هستند .

وي تاکيد کرد: عليرغم دسيسه ها و دشمني هاي استکبار جهاني هر روز پيوند بين نسل هاي جديد انقلاب با آرمانهاي امام و شهدا مستحکم تر خواهد شد.

همچنين در اين آيين "رامين خدابخشي" مدير آموزش و پرورش ناحيه دو شهرستان شهرکرد گفت: جوانان در کشور همواره نقش آفريني کرده‌اند و همواره حضور پررنگي داشته اند و 36 هزار دانش آموز شهيد در دوران دفاع مقدس در کشور، سند اين بيداري است.

وي خطاب به دانش آموزان افزود: شما بايد مبلغ طهارت و مقاومت و استقامت باشيد که رمز پيروزي همين پايداري است، همان چيزي که رزمندگان در دوران دفاع مقدس به آن پايبند بودند‌. 

خدابخشي با تاکيد بر الگو‌گيري نسل جوان جامعه از شهدا و ادامه دادن راه آنها از آينده‌سازان انقلاب اسلامي خواست، تا با پيروي از فرامين مقام معظم رهبري و حرکت در مسير رشادت و شهادت توطئه‌هاي دشمنان را خنثي کنند.

وي آئين نواخته شدن زنگ ايثار و مقاوم در مدارس را آشنايي با شخصيت و سيره عملي شهدا و ترويج، انتقال ارزش هاي دفاع مقدس خواند و افزود : شهيد فهميده با شهادت خود درس ايثار و شجاعت را به ما آموخت و اميد است دانش آموزان بتوانند مسير اين شهيد بزرگوار را ادامه دهند. 


انتهاي پيام/1030ج